دوره های آموزش زبان فرانسه

موسسه زبان های خارجی پیشروان اردبیل  به عنوان موسسه هشت زبانه 8 زبانه در استان اردبیل یکی از معدود آموزشگاه هایی است که سالیان دراز آموزش زبان فرانسه به صورت تخصصی و توسط اساتید متخصص و با مدرک فوق لیسانس فرانسه در برنامه سالیانه خود قرار داده است، . پیشروان تجربه ای طولانی در آموزش زبان فرانسه دارد و آشنایی مختلف با انواع متد در طول سالیان طولانی تدریس، منجر به انتخاب مناسب ترین روش های تدریس و کارآمد ترین متد تدریس زبان فرانسه شده است.

دوره های عمومی (متد Edito) و دوره های تکمیلی آموزش زبان فرانسه

در موسسه زبان های خارجی پیشروان متد Édito (ادیتو) برای دوره های ترمیک و عمومی به عنوان متد پایه آموزش زبان فرانسه تدریس می شود که توسط انتشارات Didier عرضه شده است. این متد با زندگی امروز بسیار نزدیک است و روز به روز محبوبیت بیشتری در موسسات مختلف آموزش زبان پیدا می کند. موسسه پیشروان از نخستین موسساتی بوده است که Édito را به عنوان متد آموزشی برگزیده و تجربه ای طولانی و اساتیدی گرانقدر در آموزش این متد و زبان فرانسه دارد.

همچنین، دوره های تکمیلی دوره مرور گرامر زبان فرانسه، دوره تقویت شنیدار زبان فرانسه و دوره مکالمه زبان فرانسه برای کسانی که پیشتر زبان فرانسه را آموخته اند و قصد تکمیل یا ارتقاء سطح دانش زبانی خود را دارند پیش بینی شده است. در ادامه، می توانید دوره ها و جزئیات هر دوره را به شرح زیر مطالعه نمایید.

در این قسمت به ضرورت یادگیری زبان فرانسه میپردازیم :

 • زبان فرانسه توسط بیش از 200 میلیون نفر در سراسر دنیا صحبت می شود
 • بعد از زبان انگلیسی , زبان فرانسه دومین زبان اصلی دنیا محسوب میشود
 • فرانسه مهد هنر و ادبیات غنی میباشد که شهره خاصی در بین جهانیان دارد
 • زبان فرانسه دومین زبان اصلی دنیا محسوب میشود
 • میتوان گفت آموزش مکالمه فرانسه میتواند ایجاد درآمدزایی خوبی برای جویندگان شغل به حساب آید
 • دوره‌های زبان فرانسه عمومی در موسسه زبان پیشروان بر اساس چارچوب ارجاعی مشترک اروپا (CECR) در شش سطح زبانی (B1 ،A2 ،A1 ،C2 ،C1 ،B2) طراحی شده و شامل دو بخش مبتدی و میانی و تخصصی و پیشرفته هستند. در پایان دوره گواهی‌نامه فارغ التحصیلی معتبر به کلیه‌ی زبان آموزان اهدا می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد منابع آموزشی دوره های فرانسه کلیک کنید.
 • دوره‌های مبتدی و پیش متوسطه کلاس زبان فرانسه

  دوره‌های مبتدی و میانی کلاس زبان فرانسه شامل سه مقطع  Seuil ، Intermediare، Debutant-elementaire بوده که هر یک در 6 ترم و 96 جلسه آموزشی تدریس می‌شوند.

  Débutant-elémentaire

  سطح پایه مختص زبان آموزانی است که بدون هیچ پیش زمینه‌ای، مایل به یادگیری زبان فرانسه هستند. این سطح، پیش درآمدی بر کتاب A1 اکو تلقی شده و زبان آموزان را با اصول و مقدمات این زبان (حروف الفبا، اعداد، صرف فعل، مذکر و مونث کلمات و …) آشنا می‌سازد.

  در سطح Elémentaire، زبان آموز می‌تواند با بهره‌گیری از واژگان روزانه و محاوره‌ای و نیز ساختارهای گرامری ساده به نیازهای زبانی اولیه خود مانند معرفی خود، معرفی دیگری، طرح پرسش و پاسخ‌گویی به سوالاتی درباره کار، محل زندگی، اموال و دارایی ها، خانواده و علاقه‌مندی‌ها پاسخ دهد.


  آموزشگاه زبان فرانسه و موسسه زبان فرانسه

  Intermédiaire

  زبان آموز می‌تواند در این سطح درباره کار، اطلاعات شخصی و خانوادگی و خرید کردن، تعامل زبانی داشته باشد. وی می‌تواند به توصیف دقیق محیط نزدیک خود بپردازد و درباره نیازها، برنامه‌های گذشته و آتی و نیز نقطه نظرات خود توضیحاتی را ارائه دهد. می‌تواند جملات و عباراتی را درک کند که مکرراً در ارتباط با بی‌واسطه‌ترین حوزه‌های مربوطه (مثلاً اطلاعات کاملاً اساسی شخصی و خانوادگی، خرید، موقعیت جغرافیایی منطقه‌ای، وضعیت اشتغال) استفاده می‌شوند.

  کلاس زبان فرانسه

  Seuil

  زبان آموز می‌تواند فرانسه استاندارد را به خوبی درک کند و در بیشتر موقعیت‌هایی که حین سفر به کشوری فرانسه زبان با آن مواجه می‌شود، عکس العمل مناسب نشان دهد. وی همچنین می‌تواند نظرات خود را به‌طور منسجم و پیوسته ابراز داشته و تجارب و رویدادها، آرزوها، امیدها و آرمان‌هایش را شرح دهد.

  آموزش زبان فرانسه

  پس از پایان هر مقطع در دوره‌های مبتدی و میانی، سطحی به نام SP با تکیه بر محتوای دستوری و واژگانی مقطع مربوطه و با در نظر گرفتن چهار مهارت اصلی آموزشی به‌ویژه تولید شفاهی و نوشتاری، زبان آموزان را برای شرکت در آزمون‌های بین المللی DELF، TCF و TEF آماده می‌کند.

  دوره‌های فوق متوسطه و تخصصی آموزش زبان فرانسه

  دوره‌های پیشرفته و تخصصی آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان فرانسه پیشروان، شامل سه مقطع Autonomie ، Perfectionnement، Avance بوده که هر دو مقطع اول در 6 ترم و مقطع پایانی در 4 ترم آموزشی تدریس می‌شوند.

  Avancé

  زبان آموز کلاس زبان فرانسه می‌تواند در این سطح، کلیات موضوعات عینی و انتزاعی را درک کند نظیر مباحث فنی، تخصصی و شغلی. همچنین می‌تواند با مخاطب فرانسوی به‌راحتی و آسانی درباره طیف گسترده‌ای از موضوعات به مکالمه بپردازد. وی می‌تواند با روانی و به سرعت تعاملی منظم را با گویش روان بومی، امکان‌پذیر می‌سازد. می‌تواند برای طیف وسیعی از موضوعات متنی روشن و دقیق ارائه دهد، و نظرگاه خود را درباره‌ی موضوعی معمولی با ارائه‌ی مزایا و معایب گزینه‌های متعدد ابراز کند

  موسسه زبان فرانسه

  Perfectionnement & Autonomie

  در پایان این دو مقطع، زبان آموز می‌تواند طیف وسیعی از متون سخت و طولانی‌تر را درک کند و معنای تلویحی آنها را متوجه شود. می‌تواند منظور خود را سلیس و بدون جست‌وجوی آشکار عبارات، به‌طور بداهه بیان کند. می‌تواند از زبان به شکلی منعطف و کارآمد برای اهداف اجتماعی، دانشگاهی و حرفه‌ای استفاده کرده و نیز درباره‌‌ موضوعات پیچیده متونی روشن، با ساختاری عالی و دقیق ارائه دهد که نشان‌دهنده‌ی کاربرد کنترل شده‌ی الگوهای ساختاری، ربط‌دهنده‌ها و ابزارهای منطقی باشد.

  آموزش زبان فرانسوی

متقاضیان می توانند جهت هماهنگی با شماره تماس 045-33513426 یا شماره همراه 09128188516 تماس حاصل نمایند.