دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی در ایران قدمت چندانی ندارد اما آموزشگاه زبان پیشروان سابقه درخشانی در آموزش این زبان در ایران دارد. آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان پیشروان می تواند با دلایل زیادی آغاز شود. مسافرت به کشور زیبای ترکیه، روابط تجاری و حتی تحصیل می تواند شما را مجاب کند که زبان ترکی استانبولی را بیاموزید. به هر دلیلی که نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی دارید ،آموزشگاه زبان پیشروان بهترین گزینه ممکن برای شماست. کلاس های ترکی استانبولی در ساعت ها و روزهای متفاوت برگزار می شوند و برای تمامی زبان آموزان با شرایط متفاوت گزینه دارد. آموزشگاه زبان ترکی استانبولی پیشروان کلاس های ترکی را در اردبیل برگزار می کند و برای کسانی که در سایر شهرستان ها هستند نیز دوره های آموزش از راه دور زبان ترکی استانبولی را نیز دارا می باشد.

  1. آموزش ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان پیشروان بر اساس کتاب آموزش زبان استانبولی Yedi Iklim می باشد که جزو کتاب های تایید شده کشور ترکیه می باشد.
  2. آموزش ترکی استانبولی توسط اساتید ترک زبان و یا اساتید تحصیل کرده  در ایران انجام می شود که سعی در یادگیری بهتر زبان ترکی استانبولی می کنند و مکالمه دانشجویان اولین هدف برای ارتقا می باشد.
  3. دانشجویان می توانند از دیکشنری ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس در سایت پیشروان استفاده کنند و کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی را به صورت رایگان دانلود نمایند.

کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی پیشروان

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان پیشروان با کتاب های Yedi Iklim برگزار می شوند. این کتاب ها آخرین متد اموزشی زبان ترکی استانبولی را دارا می باشند و زبان آموزان را برای اهداف متفاوتی همچون مکالمه زبان ترکی استانبولی و یا کسانی که زبان ترکی استانبولی را برای مهاجرت و یا تحصیل و یا کار نیاز دارند آماده می سازد.

ما در آموزشگاه زبان پیشروان برای دوست داران زبان ترکی استانبولی و کسانی که قصد مهاجرت و تحصیل در ترکیه را دارند آموزش زبان ترکی استانبولی از صفر تا صد را ارائه می دهیم. پس شما نباید نگران هیچ چیزی باشید زیرا از الفبای ترکی استانبولی گرفته تا زبان ترکی استانبولی پیشرفته را می توانید به راحتی در کلاس های ما بگذرانید.

ما انواع مختلفی از کلاس ها را برای زبان اموزان برگزار می کنیم تا با هر سطح و شرایطی بتوانید در کلاس های ما شرکت کنید. انواع کلاس ها را می توانید در زیر ببینید:

کلاس های گروهی زبان ترکی استانبولی

شاید معمول ترین نوع کلاس های زبان کلاس های گروهی باشند. در کلاس های زبان گروهی ترکی استابولی آموزشگاه زبان پیشروان شما می توانید در روزهای داخل هفته و یا آخر هفته ها در کلاس حضور پیدا کنید. فضای بسیار مثبت کلاس ها، یادگیری مکالمه ترکی استانبولی به کمک اساتید مجرب از محاسن این کلاس هاست.

کلاس های خصوصی زبان ترکی استانبولی

برای کسانی که به به دنبال آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت فوق فشرده هستند و یا شرایط شرکت در کلاس گروهی را ندارند، بهترین گزینه کلاس های خصوصی می باشد. در این کلاس ها شما در مدت زمان بسیار کوتاه تر می توانید به هدف خود برسید.

کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی آنلاین

اگر شرکت در هیچ کدام از کلاس های گروهی و خصوصی برایتان ممکن نیست و نمی توانید در کلاس ها حضور داشته باشید می توانید دوره های آنلاین ما را امتحان کنید. در این دوره ها نیز شما با برقراری ارتباط تصویری با استاد می توانید به راحتی یادگیری زبان ترکی استانبولی را امتحان کنید.

کلاس Tömer زبان ترکی استانبولی

بسیار از شما که زبان ترکی استانبولی را یاد می گیرید، در آینده برای مهاجرت و یا کار و یا ادامه تحصیل در ترکیه نیاز به آزمون Tömer دارید. این آزمون که توسط بخش فرهنگی سفارت ترکیه برگزار می شود را می توان معادل آزمون آیلتس یا تافل انگلیسی دانست. در کلاس های آزمون Tömer ما شما را برای موفقیت در این آزمون آماده می کنید. این آزمون بر اساس سطح بندی CEFR اروپا می باشد. پس ما شما را برای سطح مورد نظرتان مثلا (B1) آماده می کنیم و شما بدون هیچ مشکلی و با گذراندن نمونه سوالات گذشته به راحتی در این آزمون شرکت خواهید کرد.

کلاس های آزمون های تخصصی زبان ترکی استانبولی

ممکن است شما به آزمون های تخصصی دیگری در زبان ترکی استانبولی نیز نیاز داشته باشید. آزمون هایی همانند آزمون YOS, ALES و یا TYS و… ما برای تمام این آزمون های ترکی دوره های منحصر به فرد داریم و شما با اساتید مجرب و Native برای این آزمون ها آماده خواهید شد. آموزشگاه زبان پیشروان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی از دید زبان اموزان برای سال های متوالی انتخاب شده است زیرا خدماتی که ما در زبان ترکی استانبولی ارائه می دهیم بر اساس آخرین تغییرات و یا بهترین استاندراد های آموزشی است.

مشاوره رایگان آموزشی و مهاجرتی ترکی

در آموزشگاه زبان پیشروان ما برای شما مشاوره رایگان را ارائه می دهیم. هر سوالی از نحوه یادگیری یک زبان تا بحث های مهاجرتی را می توانید با مشاورین ترکی استانبولی ما در میان بگذارید و بهترین کمک را از آنها مطالبه کنید.

متقاضیان می توانند جهت هماهنگی با شماره تماس 045-33513426 یا شماره همراه 09128188516 تماس حاصل نمایند.