دوره های آمادگی آزمون TOELF

یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی آزمون تافل ibt است. این محبوبیت عمدتا به خاطر دو عامل مهم است. مورد اول اعتبار این آزمون نزد دانشگاه‌های معتبر دنیا به ویژه در کشورهای آمریکای شمالی نظیر آمریکا و کاناداست که باعث شده نمرات بالا در این آزمون جزو ملزومات گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های معتبر این کشورها باشد.

عامل مهم دوم برگزاری آزمون TOEFL ibt به صورت اینترنتی است که به خصوص در کشور ما به دلیل محدودیت‌هایی نظیر تحریم و نبود نمایندگی برگزاری این آزمون، فرمت اینترنتی آزمون تافل بیشتر مورد توجه متقاضیان این آزمون است. هرساله تعداد زیادی از دانشجویان و متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر دنیا در آزمون تافل ibt شرکت می‌کنند تا مهارت زبان انگلیسی خود را در چهار حوزه مهم که شامل مهارت گفتاری (speaking)، مهارت نوشتاری (writing)، مهارت شنیداری (listening) و مهارت خواندن (reading) است، محک بزنند. البته دانشجویان برای کسب امتیاز و مهارت لازم در این چهار حوزه باید به لغات و گرامر زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشند.

تعداد سوالات آزمون تافل ibt به صورت تفکیک شده در هر مهارت به صورت زیر است:

بخش مهارت خواندن شامل ۳ یا ۴ متن است که از این متن‌ها بین 30 تا 40 سوال پرسیده می‌شود تا داوطلبان را در این مهارت به چالش بکشند. مدت زمان پاسخ‌گویی به این بخش به طور متوسط بین 54 تا 72دقیقه است.

بخش دوم مربوط به مهارت شنیداری است که شامل چند مکالمه و سخنرانی است و از این مکالمه‌ها و سخنرانی‌ها 5 یا 7 سوال مطرح می‌شود.

در بخش سنجش مهارت گفتار 4 سوال شفاهی از داوطلبان پرسیده می‌شود و داوطلبان باید در مدت زمان مشخص شده به این پرسش‌ها پاسخ دهند. زمان تقریبی این بخش حدود 17دقیقه است.

در بخش پایانی نیز برای سنجش مهارت نوشتار داوطلبان باید ۲ متن را به صورت انشا بنویسند که برای این بخش حدودا ۵۰ دقیقه زمان در نظر گرفته شده‌است.

مکتب خونه به عنوان بزرگترین رسانه آموزشی ایران دوره‌های ویژه موفقیت در آزمون تافل ibt را با کیفیت بالا و به کمک اساتید به نام آموزش زبان انگلیسی تهیه کرده و در اختیار علاقه‌مندان و داوطلبان این آزمون قرار داده‌است. این دوره‌ها به صورت آنلاین بوده و شما را با مهارت‌های لازم برای کسب نمره بالا در این آزمون آشنا می‌کند.

متقاضیان می توانند جهت هماهنگی با شماره تماس 045-33513426 یا شماره همراه 09128188516 تماس حاصل نمایند.