دوره های آمادگی آزمون IELTS

کلاس آیلتس (IELTS) در پیشروان

هدف اصلی دوره های آموزش آیلتس در مرکز آموزش حرفه ای آیلتس پیشروان آشنایی و آماده‌سازی هر چه بیشتر و دقیق‌تر متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس در بازه زمانی کوتاه است، به طوری‌که هر متقاضی با هر دانش و مهارت زبانی بتواند طی مدتی معین خود را به نمره مورد نظر برساند.

مخاطبین کلاس های آموزش IELTS عمدتا” متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از ایران، مهاجرت‌کنندگان به کشورهای انگلیسی زبان، داوطلبان شرکت در آزمون دکترای داخل کشور و متخصصان رشته‌های مختلف که قصد دارند در دوره‌های تخصصی بین‌المللی در خارج از ایران شرکت کنند، هستند.

 

کلاس آیلتس (IELTS) در سفیر

 

انواع کلاس های آموزش آیلتس در پیشروان

کلاس های آیلتس در موسسه پیشروان در سه بخش Post- IELTS , IELTS , Pre-IELTS برگزار می‌گردد.

دوره‌ Pre-IELTS در 3 مقطع که شامل مقطع مبتدی (3 ترم)، مقطع پیش میانی (3 ترم) و مقطع میانی (3 ترم) و در مجموع 9 ترم 20 جلسه ای برگزار می‌شوند.

سپس دوره‌ IELTS که شامل سه سطح Bridging , Developing , Expanding بوده که زبان‌آموزان آیلتس با توجه به نمره کسب شده در آزمون ماک آیلتس در یکی از این سطوح به ادامه یادگیری می‌پردازند و همانند دوره‌های Pre-IELTS در 20 جلسه برگزار می­‌شود.

دوره‌ Post- IELTS شامل 4 دوره 10 جلسه‌ای با تمرکز بر یک مهارت زبانی (Listening, Reading, Speaking and Writing) به‌صورت مستقل و در جهت آمادگی برای آزمون مربوطه هستند.

 

کلاس پیش آیلتس Pre-IELTS

این بخش از دوره آموزشی آیلتس مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS هستند ولی به‌علت ضعف زبانی هنوز نمی‌توانند در کلاس‌های آمادگی IELTS شرکت نمایند.

این دسته از زبان آموزان پس از انجام تعیین سطح ویژه در یکی از ترم‌های بخش Pre- IELTS قرار می‌گیرند.

این بخش علاوه بر تقویت مهارت‌های زبانی، به‌صورت ضمنی و پیوسته زبان آموزان را با آزمون و نوع زبان مورد نیاز برای موفقیت در آزمون نیز آشنا می‌کند، و در واقع دارای اهداف دو گانه است.

در این بخش سری کتاب‌های بسیار کار آمد و شناخته شده American English File Third Edition، در کنار کتاب‌های Oxford practice grammar و Inside Listening and Speaking استفاده می‌گردد.

بعد از اتمام دوره زبان آموزان در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت می‌نمایند و بر اساس نمره کسب شده در کلاس های Bridging , Developing , Expanding  به طی ادامه‌ی مسیر یادگیری خود می‌پردازند.

کلاس آموزش آیلتس IELTS

کلاس آیلتس شامل سه سطح Bridging , Developing , Expanding  بوده که زبان آموزان با توجه به نمره کسب شده در آزمون آزمایشی آیلتس در یکی از این سطوح به ادامه یادگیری می‌پردازند.

 

Bridging

زبان آموزانی که موفق به کسب نمره ی 4 در آزمون ماک شده باشند قادر خواهند بود که از این سطح به ادامه‌ی یادگیری مشغول شوند.

در این سطح زبانی کتاب Oxford Practice Grammar و کتاب Focus on Vocabulary 1 تدریس می‌شود.

 

Developing

در این سطح زبان آموزان که موفق به کسب نمره‌ی 5 در آزمون ماک شده‌اند قادر به ثبت نام خواهند بود.

در این سطح کتب Grammar For IELTS , Focus on Vocabulary 2 و  کتاب MINDSET تدریس می‌شود.

 

Expanding

زبان آموزانی که در امتحان ماک آیلتس موفق به نمره 6 شده باشند می‌توانند از این سطح به ادامه یادگیری زبان بپردازند.

در این دوره کتب MINDSET تدریس می‌شود.

 

کلاس آموزش Post IELTS

کلاس آموزش پست آیلتس مخصوص کسانی است که توانایی زبانی‌شان نزدیک به سطح مورد نظر در آزمون است و نیاز دارند تا در کنار ارتقاء مهارت‌های زبانی، بیشتر با فرم، محتوا و انواع سوالات آزمون IELTS آشنا گردیده و مهارت‌های چهارگانه (ریدینگ، رایتینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ) زبانی خود را با گرایش آزمون تقویت نمایند.

در این دوره‌ پیشرفته آیلتس، مجموع کتب تست آیلتس به همراه کتاب‌های مختلف آمادگی آزمون آیلتس بر اساس نیاز زبان آموزان توسط اساتید انتخاب و تدریس می‌شوند. پیشنهاد مطالعه : منابع آیلتس

متقاضیان می‌توانند، بر حسب نیاز و یا توصیه کارشناسان آموزشی، دوره‌ها را به‌صورت متوالی و یا موازی طی نمایند.

 

آزمون آزمایشی آیلتس (ماک آیلتس)

آزمون آزمایشی آیلتس که به آن امتحان ماک یا پروماک‌ آیلتس نیز گفته می‌شود، نمونه‌ای شبیه‌سازی شده از آزمون آیلتس است که امکان سنجش دقیق نمرات در آزمون استاندارد را بدون پیچیدگی‌های ثبت نام آزمون آیلتس رسمی و با هزینه‌ای بسیار کم فراهم می‌کند.

تمام تلاش دپارتمان آزمون‌های بین المللی پیشروان بر این است که آزمون‌های آزمایشی آیلتس این مرکز، با در نظر گرفتن تمامی مراحل آزمون اصلی مانند پر کردن پاسخنامه‌ها، دستور العمل‌های روز آزمون، شماره داوطلبی و جزئیات دیگر، برگزار شوند تا داوطلبان درک صحیح و تجربه‌ای واقعی از آزمون IELTS داشته باشند.

لازم به ذکر است در این مرکز بخش Listening با استفاده از هدفون پخش می‌شود تا شرایط برگزاری کاملا مشابه شرایط آزمون اصلی باشد.

اعلام نتایج پس از فقط دو روز کاری: شما به‌سرعت و پس از دو روز کاری می‌توانید نتایج آزمون را دریافت کنید. نمرات شما در چهار مهارت از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. همچنین می‌توانید با حضور در محل دفتر زبانکده کارنامه و مدرک آیلتس آزمایشی تحلیلی خود را دریافت نمایید.

متقاضیان می توانند جهت هماهنگی با شماره تماس 33513426-045 یا شماره همراه 09914137951تماس حاصل نمایند.